Sala weselna otwock, józefów, wiązowna, warszawa

Dodaj opinie

10 komentarzy

 • Karolina 21 lipca 2015 at 09:35

  18 lipca Karolina i Marcin Dziękujemy! Profesjonalizm i zaangażowanie Pani Jedlak sprawiło, że nasze wesele było wyjątkowe:) Dziękujemy za cenne rady – bez nich byłoby nam dużo trudniej! Dziękujemy za pyszne jedzenie – wszystkim gościom bardzo smakowało! Dziękujemy za wspaniałą obsługę – panowie kelnerzy spasali się na medal! Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość – wiemy, że trochę marudziliśmy! Dziękujemy za każdy szczegół – kosmetyczka z najważniejszymi rzeczami dla Pań w damskiej toalecie – mistrzostwo świata! Szczegóły tworzą całość – tymi szczegółami podbiła Pani nasze serca!!!!!!

  Odpowiedz

 • Małgosia 22 września 2015 at 16:53

  Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym przy organizacji naszego wesela, które odbyło się 19 września 2015. W szczególności Pani Jolancie oraz Pani Dorocie za dopilnowanie całości, dzięki czemu w trakcie wesela nie musieliśmy nawet na chwilę odrywać się od zabawy. Jedzenie było przepyszne, ładnie podane. Obsługa działała bez zarzutów, bardzo sprawnie. Tort był wyśmienity i bardzo efektownie podany. Goście byli zachwyceni piękną salą. Polecamy Wszystkim Narzeczonym.

  Dziękujemy, Małgosia i Łukasz

  Odpowiedz

 • Marta 22 października 2015 at 09:40

  4.07.2015r. Marta i Jarek.
  Chcielibyśmy bardzo podziękować za profesjonalną obsługę podczas wesela. Rady Pani Joli okazały się nieocenione a nadzór Pani Doroty podczas wesela sprawił, że wszystko było na najwyższym poziomie. Wszyscy goście docenili przepiękną salę i duże podwórko, gdzie mogli spokojnie odpocząć. Oczywiście jedzenie pyszne jak zawsze. Mimo upału na sali było chłodno ale nie za zimno, co goście również docenili. A tort z suchym lodem to był strzał w 10. Lepszego wesela nie mogliśmy sobie wymarzyć.

  Odpowiedz

 • Michał 15 sierpnia 2016 at 21:29

  Chciałem bardzo podziękować w imieniu swoim i zapewne młodych za extra wesele 13.08.2016
  Jedzenie Bardzo dobre ….. szczególnie zrazy no poezja
  Obsługa no panowie jak sie nie mylę chyba 4-5 i napewno 1 pani rewelacja widać pełen profesjonalizm, spokój, kontrola nad wszystkim
  Szczególne podziękowania dla pana w okularach i drugiego którzy obsługiwali nasze stoliki od ściany – bardzo dziekujemy :-).
  Tort nie dość że bardzo dobry to super podany z suchym lodem fajnie
  Generalnie wszystko super super polecam innym pozdrawiam

  Odpowiedz

 • Daria i Rafał Manieccy 13 września 2016 at 22:49

  11.06.2016r. Daria i Rafał

  Serdecznie Dziękujemy całemu zespołowi sali weselnej Raj za zorganizowanie nam przepięknego wesela !!!
  Wspaniała atmosfera, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, przemiła współpraca !!!
  Największe podziękowania chcielibyśmy skierować w kierunku Pani Joli.
  Wspaniała kobieta dzięki której wszystko się udało na najwyższym poziomie.
  Wszyscy goście podziwiali salę, obsługę, chwalili jedzenie !!!
  Jesteśmy szczęśliwi, że nasze wesele, tak długo wyczekiwane mogliśmy z Wami świętować.
  Będziemy dalej polecać salę ponieważ na prawdę warto.
  Dzięki zaangażowaniu Pani Joli nie martwiliśmy się o przebieg Wesela. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Pełen PROFESJONALIZM!

  DZIĘKUJEMY ZA WESELE NASZYCH MARZEŃ 🙂

  Odpowiedz

 • Ola 16 września 2016 at 21:36

  Nasze wesele odbyło się 23 lipca w Sali Raj i uważamy, że wybór tego miejsca to była to najlepsza decyzja z tego dnia 🙂 Wszyscy nasi goście byli zachwyceni smakiem i ilością potraw, obsługa kelnerska także na wysokim poziomie. Pani Jola, właścicielka, bardzo pomocna, rzeczowa, widać, że zna się na tym biznesie i warto jej zaufać i uważnie wysłuchać jej rad. Wszystkie detale wesela zostały skrupulatnie przez Nią zapisane , dzięki czemu było dokładnie tak jak miało być 🙂
  Już myślimy o obiedzie po chrzcinach w tym miejscu… 🙂
  Polecamy z czystym sercem i naprawdę zachęcamy do wyboru Sali Raj na wesele lub większą imprezę!

  Odpowiedz

 • Sylwia 26 września 2016 at 10:24

  Sylwia i Łukasz 10 września 2016r.

  Nasze przyjęcie weselne mieliśmy 10 września 2016r w sali „Raj”.
  My i Goście jesteśmy SUPER zadowoleni.W imieniu Naszym i rodziców chcielibyśmy bardzo podziękować za profesjonalną obsługę podczas wesela.
  W szczególności Pani Joli ,która swoim doświadczeniem służyła fachowa pomocą i radą. Zasługuje na pochwały w każdym calu, profesjonalna, zaangażowana .Jedzenie było przepyszne,super dania gorące oraz przystawki, ciasta, deserki, owoce, wiejski stół. Tort był wyśmienity.
  Chcielibyśmy równiez podziękować obsłudze , która była przemiła i uśmiechnięta .Sprawni,pomocni,zawsze w gotowości.. Kelnerzy spisali się na medal.
  Z czysty sercem serdecznie polecamy salę „RAJ”, bo naprawdę warto!!!!!!!
  POZDRAWIAMY

  Odpowiedz

 • Agnieszka 14 maja 2017 at 20:09

  Komunia 14.05.2017
  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować a zarazem podzielić się opinią za zorganizowanie komunii naszego syna. Pełen profesjonalizm poczynając od obsługi nad którą bardzo aktywnie czuwał Manager, po bardzo smaczne i zdrowe jedzenie. Z czystym sumieniem polecam ten lokal na imprezy rodzinne. Teren bardzo zadbany ogrodzony z dużą przestrzenią zieleni. W środku sala jasna czysta , bardzo duża i pięknie udekorowana w stylu właściwym do okoliczności. Jeśli dodamy do tego bardzo smaczne jedzenie którego było pod dostatkiem i pełen profesjonalizm obsługi który był na bieżąco koordynowany przez Managera to tylko mogę pogratulować i podziękować właścielce za zorganizowanie przyjęcia według najwyższych standardów. 100% zadowolenia. POLECAM serdecznie.
  Mama Mateusza

  Odpowiedz

 • Aneta i Daniel 5 lipca 2017 at 19:54

  Nasze wesele odbyło się 1 lipca 2017.
  Jesteśmy strasznie zadowoleni! Chcielibyśmy podziękować Pani Joli i Panu Managerowi za nieocenioną pomoc, dobre rady i profesjonalizm w każdym aspekcie!
  Jedzenie było przepyszne i w ilościach nie do przejedzenia. Kelnerzy również na najwyższym poziomie, uśmiechnięci, sprawni i zawsze byli tam gdzie byli potrzebni.
  Goście byli zachwyceni klimatem sali i otoczenia, potrawami i personelem.
  Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wesele marzeń. Będziemy wszystkim polecać salę Raj.

  Odpowiedz

 • Marta 8 sierpnia 2017 at 09:51

  Wesele 21.07.2017.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem menedżerem tej sali bankietowej. Podczas organizacji naszego wesela był on dla nas cały czas dostępny, doradzał i pomagał w realizacji naszych pomysłów, był również obecny podczas przyjęcia i czuwał nad wszystkim. Pełen profesjonalizm. Jedzenie wyjątkowo dobre (od dań głównych po najmniejszy deser), nasi goście bardzo je chwalili. Kelnerzy uśmiechnięci, kulturalni i świetnie wywiązujący się ze swojej pracy. Sala jak i jej otoczenie są bardzo ładne, starannie zadbane i czyste. O czystość dbano również podczas wesela. Zachęcam do obejrzenia sali „na żywo”. Byliśmy mile zaskoczeni jej aktualnym wyglądem.
  Pomagałam już przy organizacji kilku wesel i bardzo doceniam jak łatwo, sprawnie i w miłej atmosferze udało się zorganizować nasze przyjęcie. Nie spotkała nas ani jedna niemiła sytuacja. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, a nawet jeszcze lepiej. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zorganizowanie nam wspaniałego wesela i oczywiście bardzo polecamy Salę Raj.

  Odpowiedz

Napisz komentarz