Praca

Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Kucharz
(pełen etat)
Młodszy kucharz / Pomoc kuchenna
Kucharz (pełen etat)

Miejsce pracy: Dziechciniec / Wiązowna
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Przygotowywanie gorących posiłków zgodnie z przepisami i ustalonymi standardami firmy
Dbałość o jakość przyrządzanych potraw
Przestrzeganie zasad BHP i wymogów sanitarno-epidemiologicznych
Dbałość o stanowisko pracy i używany sprzęt

Wymagania:

Wykształcenie średnie (technikum gastronomiczne)
Doświadczenie na podobnym stanowisku (2-3 lata pracy)
Umiejętność obsługi sprzętu gastronomicznego (piece, grille itp.)
Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
Optymizm, komunikatywność, życzliwość
Umiejętność pracy w zespole
Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze etatu
Stabilne miejsce pracy w kreatywnym zespole
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i rezultatów pracy

CV proszę przesłać na adres:
manager@salaraj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Przygotowywanie potraw i dbanie o ich najwyższą jakość
Pomoc w kuchni i wsparcie kucharza

Wymagania:

Pasja gotowania
Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
Wysoka kultura osobista
Uczeń/student/studentka – mile widziane
Oferujemy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”